E patë Uindin tek Playboy? Këngëtarja me famë botërore gjithashtu pjesë e audicionit... (FOTO) - AlpeGossip
E patë Uindin tek Playboy? Këngëtarja me famë botërore gjithashtu pjesë e audicionit… (FOTO)

E patë Uindin tek Playboy? Këngëtarja me famë botërore gjithashtu pjesë e audicionit… (FOTO)

Uindi Haxhia mori shumë vëmendje me fotot e saj në Instagram, duke shkruar se po merte pjesë në një audicion të Playboy.

Sigurisht Uindi këtë e ka patur me shaka, por një këngëtare që të gjithë e duam kaq shumë nuk e ka patur aspak me shaka paraqitjen e saj në festën e Playboy.

Me një bodysuit të zi, geta të zeza dhe zhartier, Halsey i ka lënë të gjithë gojëhapur me lookun e saj kaq joshës.

Mbase G-Easy ndërron mendje kur të shohi këto foto, sepse Halsey nuk është kursyer aspak të tregojë me krenari format e saj perfekte në veshjen kaq seksi.