“KRENARE PËR TY”/ Pasi Loriku postoi këtë foto me Dua Lipën,ja komenti epik i këngëtares – AlpeGossip
“KRENARE PËR TY”/ Pasi Loriku postoi këtë foto me Dua Lipën,ja komenti epik i këngëtares

“KRENARE PËR TY”/ Pasi Loriku postoi këtë foto me Dua Lipën,ja komenti epik i këngëtares

Suksesi i saj në skenën ndërkombëtare është afirmuar tashmë dhe është i padiskutueshëm.
Mund të themi pa frikë se ky vit ka qenë me të vërtetë viti i Dua Lipës.

Ndërmjet çmimeve të shumta dhe koncerteve e tureve, Dua ka qenë e pranishme në Vatikan, krah shqiptarëve të tjerë, ku u mbajt një koncert i madh në Teatrin “Argentina” të Romës në nder të Heroit kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeut.

Madje vëmendje të madhe morën fotot e shumta qëpersonazhet shqiptare bënë bashkë me Dua Lipa-n, një ndër ta është edhe kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana.

“Si të gjithë Shqipëtarët FANS I MADH i @dualipa ⭐??? Krenar me ty ?”, është përshkrimi që ia ka lënë fotos, ku ndryshe nga personazhet e tjerë ai ka marrë një koment nga këngëtarja me famë botërore. Dua ka pëlqyer foton dhe ka komentuar 3 zemra (emoji), duke e vlerësuar mendimin e Lorikut. Madje ajo e ka veçuar futbollistin nga të pranishmit e tjerë, pasi i ka dhënë ‘follow’