SPORTIVE DHE KLASIKE/ Ja si ti kombinoni tutat si blogere të vërteta – AlpeGossip
SPORTIVE DHE KLASIKE/ Ja si ti kombinoni tutat si blogere të vërteta

SPORTIVE DHE KLASIKE/ Ja si ti kombinoni tutat si blogere të vërteta

Ky sezon ka qenë tejet i rehatshëm për shkak të përdorimit aq të madh të tutave sportive. Fatmirësisht, trendi do të vazhdojë dhe për ca kohë dhe ne jemi këtu për t’ju sugjeruar disa ide kombinimesh:

#1

Kombinim i një veshjeje krejtësisht të bardhë me aksesorë ose këpucë neon apo të paktën një ngjyrë e ndezur. Shtoni një pardesy për ta bërë paraqitjen më chic.

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

#2

Kombinimi një-ngjyrësh me nuanca neutrale nuk gabon kurrë.

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

#3

Këmishë me tuta sportive? Hmm…çuditërisht kombinimi del i lezetshëm dhe ju do dukeni me shumë stil.

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

#4

Xhaketat e lëkurës janë rikthyer këtë sezon për të qëndruar gjatë, prandaj ju mund t’i përfshini ato dhe në kombinimet tuaja “sportive”.

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

#5

Gjithçka e zezë. Përsëri një kombinim i pagabueshëm. Sidomos kur përdorni elementët e duhur si një çantë mini apo këpucë (kambale) lëkure.

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

#6

Veshjet over-sized përveçse të rehatshme, duken edhe shumë mirë në trup:

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

#7

Kombinim: bezhë-e zezë. Me një stil të ngjashëm si të fotos, do dukeni sikur s’mendoni shumë se çfarë të vishni sepse dukeni mirë me gjithçka sidoqoftë.

Si t’i veshim tutat sportive si blogere të vërteta

Fotot nga: Who What Wear