U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri shumë i veçantë që Afërdita Dreshaj i vendosi djalit (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri shumë i veçantë që Afërdita Dreshaj i vendosi djalit (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Zbulohet emri shumë i veçantë që Afërdita Dreshaj i vendosi djalit (FOTO)

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e dha vetë modelja me një postim në Instastory ku shfaqet duke mbajtur bebushin në krahë teksa së bashku me Jakubin i dhurojnë puthje.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, shkruan Afërdita.

Çifti ka zbuluar ekskluzivisht për revistën Who edhe emrin e bebit që do të quhet: Sky Blue Kindl, një emër shumë i veçantë, që nga përkthimi në shqip ka domethënien ‘qiell blu’.