NË PRITJE TË ËMBËL/ Moderatorja shqiptare jep lajmin e bukur me duart në bark - AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Moderatorja shqiptare jep lajmin e bukur me duart në bark

NË PRITJE TË ËMBËL/ Moderatorja shqiptare jep lajmin e bukur me duart në bark

Moderatorja shqiptare, Kaltrina Mikushnica do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë gjë e ka zbuluar me anë të disa fotografive në Instagram ku shfaqet në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos.

E veshur me një fustan të gjatë të kuq, Kaltrina ka vendosur duart në bark në formë zemre. Ende nuk duket barku i rrumbullakosur pasi mund të jetë në muajt e parë të shtatzënisë.

Kaltrina është nënë e një vajze të vogël, ndërkohë që nuk dihet gjinia e fëmijës së dytë që do të sjellë në jetë.