E QAN ME LOT/ Xhensila Myrtezaj si malësore e egër në skeçin e ri të Bes Kallakut – AlpeGossip
E QAN ME LOT/ Xhensila Myrtezaj si malësore e egër në skeçin e ri të Bes Kallakut

E QAN ME LOT/ Xhensila Myrtezaj si malësore e egër në skeçin e ri të Bes Kallakut

ëse jeni kuriozë të shihni Xhensila Myrtezajn në versionin e Drenushës nga Malësia, Bes Kallaku na e shuan kurjozitetin.

Sot këngëtarja do të jetë e ftuara speciale e “BECAFFEE” ku është bërë pjesë e një skeçi mjaft humoristik me bashkëshortin aktor.

Besi ka publikuar vetëm një pjesë të tij në Instagram, ku Xhensila shihet teksa luan rolin e Drenushës që është e dashuruar me “ukun” e saj, pra Besin.

Këngëtarja e luan perfekt rolin dhe na duhet të themi që do të ishte një partnere ideale për 3 djemtë e programit të humorit.