GETINJO PUBLIKON MESAZHET/ Ja si reperi refuzon një femër në rrjetet sociale(FOTO) – AlpeGossip
GETINJO PUBLIKON MESAZHET/ Ja si reperi refuzon një femër në rrjetet sociale(FOTO)

GETINJO PUBLIKON MESAZHET/ Ja si reperi refuzon një femër në rrjetet sociale(FOTO)

Reperi i njohur Getinjo është shumë i pëlqyer nga fansat për këngët e tij.

Ai dhe vëllai i tij, reperi Mozzik, paralajmëruan se këtë verë nuk do të jenë aktivë me koncerte, ndërsa nuk do të mungojnë në aspektin e prurjeve të reja muzikore.

Getinjo është gjithashtu mjaft i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh merr komente dhe mesazhe të ndryshme nga fansat.
Por një nga komentet më të çuditshme, duket se së fundmi reperi e ka pranuar nga një femër.
Bëhet fjalë për një vajzë, të cilën mesa duket Getinjos nuk ia rrëmben dot vëmendjen, edhe pse i shkruan shpesh.

Madje reperi vendosi ta publikojë gjithë bisedën në InstaStory, duke treguar se si e refuzon vajzën, e cila i shkruajti.

Kjo fotografi e publikuar në rrjetin social SnapChat, ka ngjarë shumë polemika dhe të qeshura te ndjekësit e tij