Pasi Majk u KAP MAT duke u puthur me modelen, Majlinda tregon kush është DASHURIA e saj (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Majk u KAP MAT duke u puthur me modelen, Majlinda tregon kush është DASHURIA e saj (FOTO)

Pasi Majk u KAP MAT duke u puthur me modelen, Majlinda tregon kush është DASHURIA e saj (FOTO)

Prej disa kohësh është përfolur gjatë në media se reperi i njohur Majk Veli është në një lidhje me modelen kosovare Melita Nushi. Edhe pse janë kapur disa herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ata asnjëherë nuk kanë pranuar se ka diçka midis tyre. Por ditën e djeshme, reperi dhe modelja janë kapur mat së bashku në një event mode që është zhvilluar në Prishtinë ku janë parë duke u puthur.

Pasi lajmi mori dhenë, nuk mund të mungonte një reagim nga ish-partnerja e Majk, Majlinda Zeka. Ajo ka reaguar sot në rrjete sociale duke ironizuar ish të dashurin e saj, njëkohësisht dhe babain e fëmijës Majkun.

Përmes një postimi në instastory Majlinda ka shkruar se :”Të pasurit maskë të lodh. Pjesa më e lodhshme është të pretendosh të jesh dikush që e di që nuk je” –është shprehur Zeka.

Mirpo vetëm pak më vonë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të djalit të saj: Të ka mami jetë, shkruan Majlinda krah fotos së të voglit.

Ndoshta Majlinda ka dashur të tregoj se e vetmja dashuri në jetën e saj është Roani dhe nuk i intereson se çfarë ndodh përreth./AlpeNews.al/