“QË 1 VJEÇ ME B*THËN JASHTË”/ Ish-banorja e Big Brotherit tregon imazhet epike [FOTO] – AlpeGossip
“QË 1 VJEÇ ME B*THËN JASHTË”/ Ish-banorja e Big Brotherit tregon imazhet epike [FOTO]

“QË 1 VJEÇ ME B*THËN JASHTË”/ Ish-banorja e Big Brotherit tregon imazhet epike [FOTO]

Kujtimet janë një pjesë e pandashme e jetës tonë dhe me siguri edhe ju në arkivat tuaja mbani foto të viteve më parë të cilat ndonjëherë ju fusin në mendime të thella, duke menduar ndryshimet e shumta që ju shoqërojnë gjatë jetës.

Ajo aktualisht është e njohur si një nga vajzat më seksi që kanë konkurruar në kompeticionin Big Brother, e cila shpesh provokon me zhveshjet e saj artistike.

E kemi fjalën për Xhensila Pere, e cila së fundmi me postimet në Instastory ka treguar foto nga fëmijëria e saj.

“20.03.1990, Që 1 vjeç me byçën jashtë. P.s: jam nis për çun, skam faj, s’di si mbahet fundi.”, shkruan Xhensila në fotot e postuar në Instastory.