“DITA E PARË MBAROI”/ Po tani çfarë ka dashur të thotë Trejsi Sejdini? (FOTO) – AlpeGossip
“DITA E PARË MBAROI”/ Po tani çfarë ka dashur të thotë Trejsi Sejdini? (FOTO)

“DITA E PARË MBAROI”/ Po tani çfarë ka dashur të thotë Trejsi Sejdini? (FOTO)

Është vetëm 18-vjeç dhe duket se fama e merituar si “Gangsterja e Elbasanit”, i ka dhënë gjithashtu edhe luksin e konsiderimit si një nga femrat më hot të showbizz-it.

Ndoshta të gjithë i admironi format e saj tepër të zhvilluara dhe sensuale, ndërsa nga ana tjetër Trejsi ka treguar anën e saj “të ëmbël”.

Bukuroshja me postimet në Instastory ka treguar teksa ka mbaruar edhe ditën e parë të shkollës, ku në fokus janë disa libra dhe një buqetë me lule.

Suksese Trejsi! Le të shpresojmë që ky vit të të sjellë vetëm rezultate të mira në mësime…