SFIDA KIKI CHALLENGE/ Kërcimi "infekton" edhe moderatoren shqiptare (VIDEO) - AlpeGossip
SFIDA KIKI CHALLENGE/ Kërcimi “infekton” edhe moderatoren shqiptare (VIDEO)

SFIDA KIKI CHALLENGE/ Kërcimi “infekton” edhe moderatoren shqiptare (VIDEO)

Sfida virale “Kiki Challenge” që vjen nga kënga e reperit me famë botërore Drake ka prekur edhe emrat e njohur të ekranit shqiptar.

Pas këngëtares Soni Malaj, edhe moderatorja e Why Not, Roza Lati ka sjellë versionin e saj.

Ndërsa shijon pushimet verore, ajo së bashku me vëllezërit binjakë, Romeo dhe Donald Veshaj kanë shkaktuar shumë të qeshura teksa kërcejnë valle popullore me këngën ritmike “In my feelings”.

Videon e publikuar në profilin e saj në Instagram, moderatorja e ka shoqëruar me shkrimin “Kiki është nga Vlora.”