SEKSI DHE PROVOKUESE/ Çfarë po ndodh me Alketën, ndan video ku del me … – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Çfarë po ndodh me Alketën, ndan video ku del me …

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Çfarë po ndodh me Alketën, ndan video ku del me …

Ç’ka ngjarë kështu me Alketa Vjesiun…?
Moderatorja e emisionit ‘Në Kurthin e Piter Pan’ vazhdon të surprizojë.

Vejsiu ditët e fundit ka ndarë disa foto që kurrë më parë nuk i kishim parë të realizoheshin prej saj.

Në shtrat, e zhveshur dhe sensuale.

Në një video të publikuar në Instagramin e saj, Alketa ka tërhequr vëmendje teksa mbulon dhe zbulon gjoksin.

Pikërisht Alketa kishte zgjedhur këtë moment ku këmisha e hapur tregon më tepër seç duhet.

Sa për veshjen dhe pamjen e saj ajo gjithmonë duket një ‘yll’, por nuk mund të mohojmë që kohët e fundit ka qenë plot të papritura.