NË KONCERTIN E ANXHELA PERISTERIT/ Besi dhe Xhensila ishin çifti më i dashuruar (VIDEO) – AlpeGossip
NË KONCERTIN E ANXHELA PERISTERIT/ Besi dhe Xhensila ishin çifti më i dashuruar (VIDEO)

NË KONCERTIN E ANXHELA PERISTERIT/ Besi dhe Xhensila ishin çifti më i dashuruar (VIDEO)

Këngëtarja Anxhela Peristeri mbajti dje një koncert recital me të gjitha këngët e saj ndër vite.

Pjesë e koncertit u bënë artistët më të njohur të skenës shqiptare, mes të cilëve edhe çifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja publikoi disa video nga performanca e Anxhelës me Elhaida Danin apo dhe interpretimin e një nga këngët më të pëlqyera, “Ishe mbret në zemrën time”.

Në një moment Xhensila drejtoi kamerën nga vetja dhe na tregoi disa momente të ëmbla teksa përkëdhelej me partnerin Bes Kallaku, nën tingujt e muzikës romantike.

Pas lindjes së vajzës Ajka, Besi dhe Xhensila kanë gjetur më në fund pak kohë për njëri-tjetrin, dhe ku më mirë se duke dëgjuar këngë kushtuar dashurisë.