5 lodra seksi të bëra në shtëpi, me të cilat nuk do të përfundoni në urgjencë – AlpeGossip
5 lodra seksi të bëra në shtëpi, me të cilat nuk do të përfundoni në urgjencë

5 lodra seksi të bëra në shtëpi, me të cilat nuk do të përfundoni në urgjencë

Do të surprizoheni sesi produktet që i kemi në shtëpi, mund të nxejnë situatën në shtrat. Revista “Woman’s Health” na jep disa këshilla sesi të eksperimentojnë në shtrat.

Varëse perlash

Nëse përtoni të bëni seks oral me partnerin, atëherë krijoni diçka më erotike me bizhuteri. Varësen e perlave vendose rreth penisit të partnerit dhe filloni e luani me to. Perlat kanë një efekt shumë bdryshe dhe unik tek meshkujt! Vetëm përdorni një palë perla të reja, jo ato të gjyshes.

Lugë e drunjtë

Një lugë e drunjtë është perfekte për të goditur të pasmet. Kujdes! Përdoret vetëm për efekte të jashtme, as mos e mendoni ta vendosni brenda vaginës. pasi na beso, nuk do e shijoni aspak.

Kastraveci

Epo të gjithë jemi të vetëdijshëm që kastraveci ka formën e penisit ose të vibratorit. Fillimisht kujdesuni për pastërtinë e kastravecit, pasi nuk duhet të rrezikoni marrjen e një infeksioni bakterial. Dhe e mira është edhe të përdorni një prezervativ, pasi kujdes, kastraveci mund të thyhet.

Vaj i arrës së kokosit

A ka gjë që nuk e bën vaj i arrës së kokosit? Është perfekt për ta përdorur si lubfrikant, vetëm kujdesuni që të jetë e pahaur më parë, sepse vaj mund të shkaktojë rritjen e baktereve.

Geta

Situata në shtrat mund të ndizet edhe vetëm me një palë geta. Lidh këmbët ose duart e partnerit, për më shumë surpriza ose lidhi sytë dhe bëfshi qef!