Valdrin Sahiti pret të bijën me një festë gjigante, por s’do ta besoni si e quan (FOTO) – AlpeGossip
Valdrin Sahiti pret të bijën me një festë gjigante, por s’do ta besoni si e quan (FOTO)

Valdrin Sahiti pret të bijën me një festë gjigante, por s’do ta besoni si e quan (FOTO)

Valdrin Sahiti, stilisti i njohur shqiptar është bërë baba i një vajze një muaj më parë. Bashkëshortja e tij Edita Ramadani solli në jetë vajzën e tyre, Bella, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ditën e djeshme ajo sëbashku me vogëlushen janë kthyer në Prishtinë pranë Valdrinit dhe ai i ka pritur me një festë madhështore.

Stilisti e kishte mbushur shtëpinë plot me tullumbace dhe arushë për të pritur për herë të parë në shtëpi vajzën e tij. Gjithashtu në sy bie edhe torta ngjyrë rozë ku shkruan emrin Bella.