E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcës: Jam mamaja më e lumtur në… (FOTO) – AlpeGossip
E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcës: Jam mamaja më e lumtur në… (FOTO)

E ëma i bën dedikimin më të ndjerë Marina Vjollcës: Jam mamaja më e lumtur në… (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston ditëlindjen dhe ka marrë nga njerëzit e zemrës urimet më të ngrohta.
Pasi e uroi publikisht bashkëshorti i saj Getoari dhe motra Luana Vjollca, tashmë Marina surprizohet dhe nga e ëma.

Nëna e moderatores ka përdorur fajlët më të zgjedhura për t’i dedikuar një urim ‘pasurisë së saj më të madhe’.

”Jam mama ma e lumtur ne bote me nji shpirt te bukur si ti ! Falenderoj Zotin per ty !Edhe 100 vite te bukura ashtu me dashuri e rreze dielli qe ti rrezaton per ne! Shpirti plot,pasuria ime!’ ka shkruar nëna e moderatores krah fotos së publikuar ku duket qartë ngjashmëria e tyre nënë e bijë.