NGA LULET TEK MAKINAT SUPER LUKSOZE/ Dhuratat që morën VIP-at gjatë 2018 (FOTO) – AlpeGossip
NGA LULET TEK MAKINAT SUPER LUKSOZE/ Dhuratat që morën VIP-at gjatë 2018 (FOTO)

NGA LULET TEK MAKINAT SUPER LUKSOZE/ Dhuratat që morën VIP-at gjatë 2018 (FOTO)

Viti që po lemë pas ka qenë i mbushur plot surpriza e të reja për figurat e famshme të ekranit të cilët i kanë bër të ditura edhe përmes rrjeteve sociale.

Sigurisht që Instagrami mbetet më i preferuari e pikërisht aty vipat kanë ndarë me ndjekësit e tyre video apo foto të dhuratave që ata kanë marrë gjatë vitit.

Edhe pse trendi i fundit është ekspozimi i atyre të luksit përsëri ka edhe nga ata vipa odestë të cilët adhurojnë edhe thjeshtësinë.

AlpeNews.al risjell edhe një herë në vëmendja dhuratat që vipat kanë marrë gjatë këtyre muajve:

Elhaida Dani dhe dhurata e saj  nga kryeministri i Rusisë.

Linda Halimi dhe dhurata e saj nga partneri

Besa Kokëdhima dhe dhurata e saj e veçantë nga babai

Oriola Marashi dhe dhurata e saj nga mashkulli “misterioz”

Marina Vjollca dhe dhurata e saj

Alfio Rrotani dhe dhurata e tij nga Fatma

Dhurata për Arianën nga bashkëshorti i sja Ermal Fejzullahu

Dhurata e Adelina Tahirit nga bashkëshorti i saj

Dhurata e Andrra Destanit nga Sinan Hoxha

Dhurata e Alketa Vejsiut nga Timo Flloko