Me MASKA në fytyrë dhe makina luksoze, ish-banori i BB kapet nga policia (VIDEO) – AlpeGossip
Me MASKA në fytyrë dhe makina luksoze, ish-banori i BB kapet nga policia (VIDEO)

Me MASKA në fytyrë dhe makina luksoze, ish-banori i BB kapet nga policia (VIDEO)

Ish-banori i “Big Brother Albania”, ishte një prej konkurentëve më të komentuar të edicionit të 9. Që pas përfundimit të reality show, Elsamed Senaj ka lançuar disa këngë që janë pritur mirë nga publiku dhe po merret gjithashtu me projekte të reja.

Elsamedi ka publikuar ditën e sotme në video që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në profilin e tij në Instagram. Ai tregon se gjatë xhirimeve për klipin e ri që pritet të dalë shumë shpejt, ish-konkurenti dhe miqtë e tij janë ndaluar nga policia.

Djemtë shfaqen me makina luksoze dhe maska në fytyrë në mes të rrugës, teksa dikush prej tyre i ka filmuar.