SUPER OFERTA PËR NJË REKLAMË NË TURQI/ Zbulohet vlera e kontratës për Almedën dhe Tolgahanin, por çiftit nuk i hyn shumë në sy – AlpeGossip
SUPER OFERTA PËR NJË REKLAMË NË TURQI/ Zbulohet vlera e kontratës për Almedën dhe Tolgahanin, por çiftit nuk i hyn shumë në sy

SUPER OFERTA PËR NJË REKLAMË NË TURQI/ Zbulohet vlera e kontratës për Almedën dhe Tolgahanin, por çiftit nuk i hyn shumë në sy

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të pëlqyer në Shqipëri dhe Turqi. Mediat turke kanë zbuluar se çifti ka marrë një ofertë të majme për një reklamë në Turqi, por atyre nuk iu ka pëlqyer.

Bëhet fjalë për një kontratë me vlerë rreth 3 milionë lira turke (380 mijë euro), që kap shifra edhe më të larta nëse në spot do jetë i pranishëm edhe i vogli i tyre, Efehan. Kjo vlerë duket se nuk i ka rënë fort në sy dyshes, duke lënë kështu të kuptohet se marrin edhe më shumë.