Një vogëlushe e adhurueshme: Shikoni si dukej e vogël Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
Një vogëlushe e adhurueshme: Shikoni si dukej e vogël Marina Vjollca (FOTO)

Një vogëlushe e adhurueshme: Shikoni si dukej e vogël Marina Vjollca (FOTO)

Ajo është një ndër vajzat më të komentuara në media për jetën profesionale dhe private, po ashtu edhe për pamjen e saj.

Bukuroshja Marina Vjollca, që numëron pafund ndjekës në rrjetin social Instagram, shpesh etiketohet në foto të ndryshme nga fansat, të cilët i dedikojnë asaj fjalë të bukura e i shprehin simpatinë.

Kësaj herë, xing.al ka postuar një foto të prezantueses kur ka qenë në moshë mjaft të vogël, të bashkuar me një foto tjetër të saj të kohëve të fundit.

Në foto shihet se Marina mbetet po e njëjta bukuroshe si dikur, gjithmonë e buzëqeshur dhe me shikimin e ëmbël drejt kamerës.