EVENTI I MADH I MODËS/ Albana Osmani duket super në formë mes yjeve botëror – AlpeGossip
EVENTI I MADH I MODËS/ Albana Osmani duket super në formë mes yjeve botëror

EVENTI I MADH I MODËS/ Albana Osmani duket super në formë mes yjeve botëror

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku. Së fundmi ajo ka qenë pjesë e eventit prestigjoz “London Fashion Week.”

Ky është një ndër eventet më të mëdha të modës dhe frekuentohet nga personazhet e famshëm të Showbizit botëror. Rihanna, Brookyln Beckham, Hanna Ross, Gigi Hadid, Cara Delevigne etj, kanë qenë po ashtu të pranishme.

Moderatorja Osmani i ka bërë Shqipërisë një përfaqësim të denjë me një dukjë shumë elegantë që ka tërhequr mjaft vëmendje. Më poshtë po ju sjellim foto të veshjes së saj dhe pamje nga eventi: