Reperja në telashe me policinë/ Rrahu dy femra brenda një strip clubi (FOTO) – AlpeGossip
Reperja në telashe me policinë/ Rrahu dy femra brenda një strip clubi (FOTO)

Reperja në telashe me policinë/ Rrahu dy femra brenda një strip clubi (FOTO)

Reperja e njohur është futur sërish në telashe me policinë. Cardi B akuzohet të ketë rrahur 2 vajza striptiste pasi pretendon se nëjra prej tyre ka shkuar me bashkëshortin e saj.
Pas sherrit me Nicki Minaj, reperja e njohur është futur sërish në telashe me policinë. “Tmz” shkruan se Cardi B është shoqëruar në polici pasi dy vajza me profesion banakiere u lënduan gjatë një sherri në një klub striptizmi në Neë York.

Cardi akuzohet të ketë urdhëruar sulmin fizik ndaj dy vajzave pasi pretendonte se njëra nga vajzat ka kryer marrëdhënie seksuale të bashkëshortin e saj, reperin Offset. Jade dhe Baddie Gi, kanë rrëfyer se janë kërcënuar disa herë nga reperja.

Dy vajzat që pretendojnë se janë dhunuar nga Cardi B
“Pesë persona të lidhur me Cardi B-në, na kanë sulmuar. Na tërhoqën nga flokët, na gjuajtën me karrige dhe me tavëll kokës,”- janë shprehur ato.

Cardi B akuzohet të ketë pasur një tjetër sherr fizik në klubin e stipristëve, gjatë kohës që po performonte bashkëshorti i saj në skenë. Gjithsesi reperja nuk ka mbetur e arrestuar pasi deklarat e dy banakiereve nuk janë konfirmuar ende.