PUBLIKOI VIDEON “E ËMBËL”/ Mëngjesi i mami Zaiminës dhe Khloes është tipik shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOI VIDEON “E ËMBËL”/ Mëngjesi i mami Zaiminës dhe Khloes është tipik shqiptar (FOTO)

PUBLIKOI VIDEON “E ËMBËL”/ Mëngjesi i mami Zaiminës dhe Khloes është tipik shqiptar (FOTO)

Këtë fundvit, këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari dhe familja e saj, kanë vendosur të vizitojnë Korçën. Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja nuk nguroi të publikojë pak momente nga argëtimi mes muzikës tipike korçare dhe ushqimit të mirë. Ndëra në mëngjes dita ka nisur me Khloen. Zaimina ka publikuar një sekuencë të shkurtër të së voglës teksa konsumon mëngjesin. Për mëngjes Khloe dhe e ëma kanë ngrënë lakror dhe duket se e kanë shijuar shumë.

Zaimina u bë nënë për herë të parë në fillim të këtij viti. Khloe rritet çdo ditë dhe për pak javë do festojë ditëlindjen e parë.