Luana Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj bëjnë “xing” me të njëjtën veshje (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj bëjnë “xing” me të njëjtën veshje (FOTO)

Luana Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj bëjnë “xing” me të njëjtën veshje (FOTO)

Luana Vjollca dhe Xhensila Myrtezaj janë dy nga vajzat më simpatike të showbizit. Dy bukuroshet e ekranit kanë të përbashkët këngën si një nga pasionet më të mëdha, por jo vetëm. Mbase disa prej jush nuk e kanë vënë re, por Luana dhe Xhensila kanë zgjedhur të njëjtën veshje për ditët pranë plazhit. Bëhet fjalë për një ‘body’ të firmës “LA REVÊCHE”, të cilin e ka veshur Luana në pushimet që e larguan drejt Italisë dhe Xhensila në një ditë relaksi pranë detit për herë të parë pasi solli në jetë të bijën.

I vetmi ndryshim në veshjet në fjalë janë lulet. Dy fotot janë ndër më të komentuarat dhe padyshim nxjerrin në pah më të mirën nga vajzat e ekranit.