TË THJESHTA, POR JO TË MËRZITSHME/ Kombinime për ditët kur s’keni nerva të mendoheni gjatë – AlpeGossip
TË THJESHTA, POR JO TË MËRZITSHME/ Kombinime për ditët kur s’keni nerva të mendoheni gjatë

TË THJESHTA, POR JO TË MËRZITSHME/ Kombinime për ditët kur s’keni nerva të mendoheni gjatë

A ju ndodh të zgjoheni në mëngjes dhe thjesht të mos keni nerva për të menduar kombinimin e ditës? Nëse po, me gjasë nuk jeni një person mëngjesi (si shumë nejrëz). Për të anashkaluar këtë pjesë të bezdisshme, ndiqni këto ide kombinimesh:

Pantallona të shkurtra/treçerekëshe + bluzë + balerina

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët

Bluzë pa mëngë + xhinse të bardha + atlete

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët

Fustan me printe + sandale

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët

Xhinse + crop top + shapka me takë

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët

Pantallona të shkurtra + këmishë + sandale

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët

Bluzë e bardhë + xhinse

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët

Xhinse + kanotierë e bardhë + këmishë me vija

Të thjeshta, po jo të mërzitshme: Kombinime për ditët