DO E ADHURONI/ Xhaketa ikonike që mund ta vishni si të doni, kur të doni – AlpeGossip
DO E ADHURONI/ Xhaketa ikonike që mund ta vishni si të doni, kur të doni

DO E ADHURONI/ Xhaketa ikonike që mund ta vishni si të doni, kur të doni

Çfarë e bën edhe më të adhurueshme modën është e shkuara e saj e pasur! Ka disa gjëra, që pavarësisht kohës, trendeve dhe shijeve që ndryshojnë, mbeten ikonike.

Njësoj si kjo xhaketë që shihni më poshtë!

Xhaketa ikonike që mund ta vishni si të doni, kur të doni dhe ku

Duke filluar që nga princeshë Diana, e deri tek blogeret më të famshme sot, xhaketa në ngjyrë ulliri është simbolizon elegancën, klasin dhe prakticitetin e vajzave chic.

Xhaketa ikonike që mund ta vishni si të doni, kur të doni dhe ku

Xhaketa në ngjyrë jeshile nuk mungon në garderobën e Alexa Chung, Olivia Palermo, Sienna Miller, Kate Middleton, e shumë grave të tjera, të cilat e përshtasin duke e kombinuar sipas stilit të tyre.

Xhaketa ikonike që mund ta vishni si të doni, kur të doni dhe ku