Të gjithë ”të marrosur”pas Dua Lipës/ Bukuroshes shqiptare i dedikojnë këtë dhuratë speciale në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë ”të marrosur”pas Dua Lipës/ Bukuroshes shqiptare i dedikojnë këtë dhuratë speciale në Kosovë (FOTO)

Të gjithë ”të marrosur”pas Dua Lipës/ Bukuroshes shqiptare i dedikojnë këtë dhuratë speciale në Kosovë (FOTO)

Mjaftoi lajmërimi i saj me disa poste në Instagram dhe thuajse të gjithë fansat e Dua Lipës nga Shqiptaria u pushtuan nga emocionet.

Na tregoi se dhuroi 100 mijë euro për bamirësi në Kosovë dhe po ta mendosh si mundet të mungojnë edhe surprizat e veçanta për një super vajzë si Dua?

Teksa ka mbërritur në Prishtinë, Dua është mirëpritur me shumë befasi, e njëra ndër to ka qenë një dhuratë e cila ka mbërritur te organizatorët e festivalit “Sunny Hill”.

Këta të fundit kanë postuar në Instastory një imazh ku shfaqet një kuti me çokollata ndërsa e veçanta në to është se në secilën është printuar imazhi i Dua Lipës.

S’i mund të ndodhte ndryshe! Për Dua Lipën ja vlen që gjithçka të jetë speciale.