SUPRIZON AURELA GAÇE/ Këngëtarja poston videon dhe iu plotëson dëshirën fansave (VIDEO) – AlpeGossip
SUPRIZON AURELA GAÇE/ Këngëtarja poston videon dhe iu plotëson dëshirën fansave (VIDEO)

SUPRIZON AURELA GAÇE/ Këngëtarja poston videon dhe iu plotëson dëshirën fansave (VIDEO)

Këngëtarja Aurela Gaçe shquhet për energjinë e saj si dhe për vullnetin që ka për të qenë gjithnjë në forëm .

Ajo është shumë aktive  në rjetet sociale dhe  shpesh di të transmetoj të qeshura tek fansat me anë të postimeve të saj.

Aurela vlerësohet për shpirtin e çiltër dhe orgjinalitetin që di të transmetoj në skenë,  së fundmi  këngëtarja ka publikuar një video  në llogarinë personale në Instagram shumë komike.

Fansat e kishin etiketuar te video e një zonje të moshuar duke bërë fittnes ku kishin cituar: Aurela Gaçe 90 vjeç  

epo këngëtarja nuk duroi sa të  shkonte  90  vjeç por e realizoi direkt videon duke shkaktuar të qeshura te ndjekësit.