Nuk ka më dyshime! Bella Hadid dhe The Weeknd konfirmojnë lidhjen në Paris. – AlpeGossip
Nuk ka më dyshime! Bella Hadid dhe The Weeknd konfirmojnë lidhjen në Paris.

Nuk ka më dyshime! Bella Hadid dhe The Weeknd konfirmojnë lidhjen në Paris.

Bella Hadid dhe The Weeknd janë zyrtarisht bashkë. Çifti i dashuruar u fotografua nga “Dailymail” në Paris, teksa janë arratisur larg familjarëve dhe miqve për të shijuar njëri-tjerin.

Ata dukeshin shumë të dashuruar, teksa shfaqeshin duke shëtitur rrugëve të Parisit, duke u përqafuar.

Më parë, Bella dhe Abel u fotografuan disa javë më parë teksa shkëmbenin puthje në festivalin Coachella dhe në festivalin e filmit në Cannes.

Ata ishin të lidhur për 18 muaj, derisa vendosën të ndaheshin në nëntor të vitit 2016.