LEXOJENI DY HERË SEPSE NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushtojnë këto çizme të Lori Hoxhës! (FOTO) – AlpeGossip
LEXOJENI DY HERË SEPSE NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushtojnë këto çizme të Lori Hoxhës! (FOTO)

LEXOJENI DY HERË SEPSE NUK DO TA BESONI/ Ja sa kushtojnë këto çizme të Lori Hoxhës! (FOTO)

Lori Hoxha, bloggerja e famshme shqiptare dhe njëkohësisht trashgimtarja e Top Channel është një personazh tepër i dashur dhe i ndjekur nga publiku shqiptar.

Bukuroshja është shumë aktive në Instagram dhe herë pas here poston foto dhe video të ndryshme nga të cilat arrin të marrë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Sëfundmi bukuroshja ka postuar një foto ku duket e veshur tepër moderne. E kombinuar me tonalitete të errëta dhe ato të tokës bukuroshja ia ka dalë të duket fantastike teksa del për drekën e Krishtlindjeve sëbashku me të motrën.

Në të gjithë veshjen e saj ato që na tërheqin vëmendjen janë çizmet e Lorit të cilat i përkasin markës luksoze të quajtur ”Jimmy Choo”. Me anë të një kërkimi të thjeshë, mundëm të gjenim se çizmet e saj janë modeli lëkurë me efekt gjarpri ”Brelan 85 Snakeskin Effect Boots” dhe çmimi i tyre origjinal është 1125 euro.

Epo ja miq, Lori nuk do të humbasë asnjë moment që të tregojë se nuk di të kursehet kur flitet për pamjen e saj të jashtme! /AlpeGossip.al