DALIN PAMJET/ Beatrix “harron” kamerat në shtëpi, zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Beatrix “harron” kamerat në shtëpi, zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur

DALIN PAMJET/ Beatrix “harron” kamerat në shtëpi, zhvishet e “qetë” dhe e pabezdisur

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të “qetë” e të pabezdisur nga kamerat.

Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi.