Zbulohet e dashura e reperit shqiptar, publikojnë momentet intime mes tyre (VIDEO) – AlpeGossip
Zbulohet e dashura e reperit shqiptar, publikojnë momentet intime mes tyre (VIDEO)

Zbulohet e dashura e reperit shqiptar, publikojnë momentet intime mes tyre (VIDEO)

Reperi shqiptar, 2Ton është përfolur shpesh për fotografi me vajza të ndryshme në rrjete sociale por asnjëherë nuk ka zbuluar se kush është e dashura e tij.

Kënga e re që ka publikuar i ka treguar të gjitha. Ai ka sjellë një projekt muzikor dedikuar “Melisës” ku tekstin dhe muzikën e ka punuar vetë artisti.

Në klip muzikor ka marrë një vajzë brune ku kalon disa momente të bukura me të. Teksti lë të kuptojë se ajo është dashuria e jetës se 2Ton, por nuk dihet nëse gjithcka lidhet me jetën e tij private.