“GISHTAT e saj ÇMENDEN Instagramin”/ Albana Osmani i nxjerr një tjetër sekret Lorit (FOTO) – AlpeGossip
“GISHTAT e saj ÇMENDEN Instagramin”/ Albana Osmani i nxjerr një tjetër sekret Lorit (FOTO)

“GISHTAT e saj ÇMENDEN Instagramin”/ Albana Osmani i nxjerr një tjetër sekret Lorit (FOTO)

Lori Hoxha po shijon disa ditë pushimesh me familjen në Maldive. Fotot seksi me bikini që publikon çdo ditë, kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilët mezi presin të shohin postimin e radhës.

Por ka dhe nga ata fansa që e akuzojnë Lorin për përdorimin e Photoshop-it, ashtu siç bënë dje kur e akuzuan për dorën dhe pozicionin e çuditshëm të gishtave.

Në mbështetje të Lorit ka dalë edhe moderatorja seksi Albana Osmani e cila shprehet se nuk ka përdorur Photoshop, ndërsa zbulon edhe planet e reja të Lorit.

“Photoshop në sytë e atyre që kanë zemrën me photoshop! Lori shijoji pushimet e bukura! Duke pritur të realizohet ideja jote e bukur! Të dua!

 

Çfarë ideje të ketë Lori? Mos ndoshta do të na prezantojnë ndonjë program të ri apo diçka tjetër?