“Pasi Kastro e bëri për një lekë”/ Erleta e bën për ‘ujë të ftohtë’ me këto fjalë (FOTO) – AlpeGossip
“Pasi Kastro e bëri për një lekë”/ Erleta e bën për ‘ujë të ftohtë’ me këto fjalë (FOTO)

“Pasi Kastro e bëri për një lekë”/ Erleta e bën për ‘ujë të ftohtë’ me këto fjalë (FOTO)

Kastro Zizo është baba i dy fëmijëve nga dy martesa të ndryshme.

Pas djalit, ai u bë baba i një vajze me moderatoren kosovare Erleta Hoti. Megjithatë martesa e tyre përfundoi në ndarje.

Duke qenë se njihet ndër personazhet publikë më aktivë në media, ndoshta Erletës nuk i ka pëlqyer ndonjë deklaratë e ish bashkëshortit ndaj edhe ka reaguar shumë ashpër ndaj tij me një status në Facebook. Gjatë gjithë kohës ajo i kujton se ai nuk është baba i përgjegjshëm dhe nuk shkon as në ditëlindjet e vajzës.