Si është në foto, si duket në të vërtetë! Prapaskenat e fotos seksi të Klaudias (VIDEO) – AlpeGossip
Si është në foto, si duket në të vërtetë! Prapaskenat e fotos seksi të Klaudias (VIDEO)

Si është në foto, si duket në të vërtetë! Prapaskenat e fotos seksi të Klaudias (VIDEO)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa shkakton gjithmonë reagime me fotot provokuese që publikon në Instagram.

E fundit ishte një foto ku shfaqej me të brendshme dhe ekspozonte muskujt e këmbëve dhe të pasmet.

“Kundër rrymës”, shkruante Klaudia në përshkrimin e fotos, ku shfaqet pa këpucë dhe duke shtyrë një makinë, jo si zakonisht, por në drejtim të kundërt.

Por sigurisht që pas kësaj fotoje pati dhe akuza për photoshop, si një fanse që mendonte se balerina dukej sikur kishte 3 këmbë.

 

Ndaj dhe Klaudia ka publikuar sot videot e xhiruara nga prapaskena e realizimit të setit fotografik.

Fotot janë bërë në një lagje ku duket se ka lëvizje e megjithatë Klaudia nuk ndihet aspak e emocionuar ashtu e zhveshur, përkundrazi. Ajo është e entuziasmuar për fotot dhe në super formë. Nëse ende mendoni për photoshop, shikoni ndryshimin nga foto dhe video më poshtë.

Video Player