NË KULMIN E XHELOZIS/ Vesa Luma nuk nguron t’a thotë se kush…(FOTO) – AlpeGossip
NË KULMIN E XHELOZIS/ Vesa Luma nuk nguron t’a thotë se kush…(FOTO)

NË KULMIN E XHELOZIS/ Vesa Luma nuk nguron t’a thotë se kush…(FOTO)

Prej kohësh reperi Big Basta ka këngëtarja Vesa Luma jetojnë në Zelandën e Re dhe me ta është edhe vogëlushi i tyre Lian.
Herë pas here Vesa publikon në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e tyre.

Këtë herë këngëtarja ka publikuar një foto ky at e bir shfaqen më të qeshur se kurrë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Duket se Vesa është ndjerë pak “xheloze” dhe nuk nguron aspak ta shprehë një fakt të tillë.