1 MUAJ PAS LINDJES/ Kjo foto e Elitës dhe Zërit do t’ju ëmbëlsojë ditën – AlpeGossip
1 MUAJ PAS LINDJES/ Kjo foto e Elitës dhe Zërit do t’ju ëmbëlsojë ditën

1 MUAJ PAS LINDJES/ Kjo foto e Elitës dhe Zërit do t’ju ëmbëlsojë ditën

Një muaj më parë moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë për herë të parë prindër të një djali. Çifti i njohur i showbizit vendosën që djalin e ta quanin Zëri, një emër ky që u komentua gjatë nga fansat e tyre

Elita gjatë kësaj periudhe i është dedikuar tërësisht rritjes së djalit dhe rrallëherë ka publikuar foto të tij. Moderatorja ka publikuar vetëm disa fotot të vetat ku ka lënë pa fjalë gjithë ndjekësit me format trupore, pasi në një periudhë shumë të shkurtër ajo është rikthyer në normalitet.

Mirëpo, ditën e sotme Elita ka hedhur një foto ku shihet me vogëlushin e saj. Në postim, moderatorja shihet teksa mban në krahë Zërin dhe pranë fotos ka treguar se ditën e nesërme djali i saj do të mbush 1 muajsh.