Po kjo çpati?! Moderatorja shqiptare pranon publikisht: “Partneri im është më i mirë se Shakohoxha!” – AlpeGossip
Po kjo çpati?! Moderatorja shqiptare pranon publikisht: “Partneri im është më i mirë se Shakohoxha!”

Po kjo çpati?! Moderatorja shqiptare pranon publikisht: “Partneri im është më i mirë se Shakohoxha!”

Para pak muajsh, moderatorja e njohur e emisionit “Pa filtër”, Jona Spahiu tregoi publikisht se ishte në një lidhje me komentorin e Digitalb, Frenkli Ymeri.

Për këtë, Jona ishte e ftuar në emisionin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut, “Thumb” në ABC News.

Moderatorja e re tregoi se dashuria mes të dyve nuk ishte me shikim të parë, por lindi falë energjisë që të dy kishin me njëri tjetrin.

Duke marrë shkas te fakti që Frenkli, partneri është komentator sportive në Digitalb, ajo u pyet se cili është komentator më i mirë, partneri i saj apo Dritan Shakohoxha.

“Oh çfarë pyetje! Gjithkush e di që përballë një pyetje të tillë do të jepte një përgjigje subjektive. Unë e thashë në krye të herës që Frenkli nuk ka konkurrencë!”, – u përgjigj Jona.

Epo, Shako na vjen keq, por dikush ta mori vendin…