Adriana Lima kujton parakalimin e saj në tapetin e kuq vitin e kaluar në Oscars (Foto) – AlpeGossip
Adriana Lima kujton parakalimin e saj në tapetin e kuq vitin e kaluar në Oscars (Foto)

Adriana Lima kujton parakalimin e saj në tapetin e kuq vitin e kaluar në Oscars (Foto)

Derisa sonte ka nisur edicioni i 90të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar, disa nga yjet kanë kujtuar parakalimin e tyre në tapetin e kuq të vitit të kaluar, shkruan Indeksonline.

Supermodelja braziliane me famë botërore Adriana Lima, përmes rrjetit të saj social Instagram ka treguar se si është dukur në edicionin e kaluar.

Me një fustan ngjyrë ari, duke zbuluar gjoksin dhe këmbët e saj të gjata, sigurisht që ajo pati marrë vëmendjen mediatike dhe është konsideruar si një nga veshjet më të mira.