STILI MË TREND I MOMENTIT/ 5 pantallona që janë aq të lehta për të veshur si veshje këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
STILI MË TREND I MOMENTIT/ 5 pantallona që janë aq të lehta për të veshur si veshje këtë verë (FOTO)

STILI MË TREND I MOMENTIT/ 5 pantallona që janë aq të lehta për të veshur si veshje këtë verë (FOTO)

Një stil që padyshim  që do të bëjë bujë këtë verë janë edhe  pantallonat e gjera. Do ti shohim në  modele nga më të ndryshme, elegante, printe, me bel.

Pantallonat e gjera mund të kombinohen shpejt dhe mund të vishen si paradite në punë por edhe në mbrëmje për darkë. Përveçse të bukura, ato janë edhe komode, të thjeshta dhe praktike.

Një model i tillë pantallonash janë të duhurat për sezonin veror sepse ato përshtaten mirë në çdo trup, mjafton të zgjidhni modelin e përshtatshëm për linjën tuaj trupore.

Shihni këto  5 mënyra të mahnitshme dhe moderne sesi të vishni pantallona dhe modelet më “cool” të momentit.