NË MUAJIN E 5 TË SHTATZANISË/ Almeda KËRCEN me BARKUN e rrumbullakosur (VIDEO) – AlpeGossip
NË MUAJIN E 5 TË SHTATZANISË/ Almeda KËRCEN me BARKUN e rrumbullakosur (VIDEO)

NË MUAJIN E 5 TË SHTATZANISË/ Almeda KËRCEN me BARKUN e rrumbullakosur (VIDEO)

Aktorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Almeda Abazi, është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Disa javë më parë, ajo dhe bashkëshorti, Tolgahan Sayisman, organizuan një festë gjigante ku zbuluan gjininë e fëmijës.

Almeda do të sjellë në jetë një djalë dhe vetëm disa ditë më parë aktorja vendosi të tregojë për ndjekësit barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi, Almeda ka publikuar në Instastory një video shumë të këndshme ku tregon barku e saj, teksa kërcen duke i dhënë makinës. Ajo e përkëdhel me duar barkun e rrumbullakosur, ndërkohë që buzqesh para kamerës.

View this post on Instagram

Almeda😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on