E VËRTETOJNË FOTOT/ Ja pse fundet janë kryefjala e sezonit – AlpeGossip
E VËRTETOJNË FOTOT/ Ja pse fundet janë kryefjala e sezonit

E VËRTETOJNË FOTOT/ Ja pse fundet janë kryefjala e sezonit

Gigi Hadid është një nga gocat që i adhuron fundet dhe për këtë nuk ka dyshime. Rishtazi, duket se është fiksuar me këtë model boho, i cili duket tejet i rehatshëm.

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: BACKGRID

Modelja u pa veshur me këtë fond pak ditë më parë në New York, kur bashkë me fundin e bardhë e zgjodhi dhe një pulovër të kuqe të marrë deri te bërrylat. Gigi i shtoi edhe detaje të tjera si syzet e zeza, aksesorët dhe atletet me qafë dhe realisht duket kaq bukur.

Të nesërmen, Hadid u pa e veshur edhe një herë me të njëjtin fond, por kjo herë me një version më të ftohtë, me një bluzë të bardhë dhe xhaketë në ngjyrë blu qielli, çfarë kishte mbështjellje rrotullohet.

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: BACKGRID

Pra, mund të themi se këto funde janë kaq në dhe të preferuara, ndaj të tregojmë disa mënyra nga goca të tjera të famshme:

#1 Thuaj Mitchell

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: THONI MITCHELL/INSTAGRAM

#2 Taylor Swift 

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: THEIMAGEDIRECT.COM

#3 Selena Gomez

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: SPLASHNEWS.COM

#4 Olivia Wilde

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: SPLASHNEWS.COM

#5 Katie Holmes

Fundet janë kryefjala e sezonit dhe kemi prova!

FOTO: PEOPLE / GETTY