Një gjoks bombastik si Anna Jenifer (Foto) – AlpeGossip
Një gjoks bombastik si Anna Jenifer (Foto)

Një gjoks bombastik si Anna Jenifer (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Anna Jenifer tashmë në pah të parë vendos fizikun e saj të mrekullueshëm, gjoksin bombastik dhe vithet që i ka të jashtëzakonshme.

Krahas punimeve që bën në realizimin e projekteve të fundit këngë të reja të cilat do i realizojë edhe me videoklipe, Anna sjell edhe imazhe të nxehta…