MË SEKSI SE KURRË/ Alketa Vejsiu po e pret Sanremon me foto të NXEHTA – AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË/ Alketa Vejsiu po e pret Sanremon me foto të NXEHTA

MË SEKSI SE KURRË/ Alketa Vejsiu po e pret Sanremon me foto të NXEHTA

Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit foto nga momentet që po kalon në Itali në përgatitje të festivalit “Sanremo 2020”. E përzgjedhur për të prezantuar në natën e tretë të festivalit, prezantuesja po shijon ditët dhe po i ndan dhe me ne çastet që kalon nëpërmjet postimeve.

Së fundmi ka publikuar disa foto në të cilat duket super seksi dhe e relaksuar. Me një rrobdisham ngjyrë të murme, dhe me trupin që i del tepër joshës, ulur mbi këndin e një kolltuku Alketa duket shumë e bukur dhe në formë.

Ndërkohë të gjithë jemi në pritje të pamjes së saj natën e prezantimit në Sanremo ku me siguri ka për të shkëlyqer, deri atëherë le të kënaqemi me fotot joshëse që ajo publikon. ALPEgossip.al