NUK ZGJATI SHUMË/ Kylie Jenner rikthen sërish buzët e bëra… (FOTO) – AlpeGossip
NUK ZGJATI SHUMË/  Kylie Jenner rikthen sërish buzët e bëra… (FOTO)

NUK ZGJATI SHUMË/ Kylie Jenner rikthen sërish buzët e bëra… (FOTO)

Në fillim të muajit korrik, Kylie Jenner bëri të ditur se do të hiqte dorë nga buzët e fryra me operacione plastike dhe do të largonte çdo mbushje artificiale që kishte në pjesën e buzëve.

Ajo nuk e la këtë në kuadrin e deklaratave, por u shfaq direkt në krahët e Travis Scott me buzët e saj natyrale.

Epo, kjo nuk zgjati…

Në postimet e fundit në Instagram, Kylie shfaqet me buzët e saj “të vjetra”. Cosmopolitan shkruan se multi-milionerja ka hequr dorë nga buzët natyrale dhe ka vendosur sërish mbushës artificialë.

Burime pranë 20 vjeçares kanë treguar se Kylie ka bërë diçka të tillë për të qënë sërish “Kylie e mëparshme” edhe pse tashmë me një bebe.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on