“DO JETOJ PËR TY”/ Rezarta Shkurta publikon momentet romantike dhe i puth dorën bashkëshortit – AlpeGossip
“DO JETOJ PËR TY”/ Rezarta Shkurta publikon momentet romantike dhe i puth dorën bashkëshortit

“DO JETOJ PËR TY”/ Rezarta Shkurta publikon momentet romantike dhe i puth dorën bashkëshortit

Pas daljes nga burgu të bashkëshortit,  Rezarta Shkurta na përloti  me një video ku tregonte se familja e saj ishte bashkuar pas 3 vitesh. Në video shfaqesh Ermali bashkë me vajzën e tyre të veshur si princesh.

Rezarta ndan momentet romantike teksa i puth dorën bashkëshortit të saj ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Xhensila Myrtezait dhe ajo nis ti këndoj.

Tani do hap fletën e volumit tjetër që do nis me ty. Unë jetoj për ty