BURRË MJAFT I PËRKUSHTUAR/ Justin Timberlake i tregon gruas se çfarë të veshë – AlpeGossip
BURRË MJAFT I PËRKUSHTUAR/ Justin Timberlake i tregon gruas se çfarë të veshë

BURRË MJAFT I PËRKUSHTUAR/ Justin Timberlake i tregon gruas se çfarë të veshë

Përveç të qenit një muzikant, yll filmi, balerin dhe dizenjues, Justin Timberlake është gjithashtu stilisti personal i Jessica Biel.

“Shumë herë e shtyj për të provuar diçka,”-tha Timberlake për People. “Unë i blej shumë këpucë. I dua këpucët e femrave.”

Timberlake shtoi se kurrë nuk dëshiron që të lërë në hije Biel: “Sigurohem që të koordinohem me gruan time sigurisht.”

Por 37-vjeçari nuk është i vetmi që ka këtë zakon. Kanye West dhe Princ Harry po kujdesen për zgjedhjen e veshjeve të grave të tyre të famshme.