NOIZY NUK DI TË NDALET/ Jep lajmin e shumëpritur për fansat (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY NUK DI TË NDALET/ Jep lajmin e shumëpritur për fansat (FOTO)

NOIZY NUK DI TË NDALET/ Jep lajmin e shumëpritur për fansat (FOTO)

Ditë më parë Noizy u bëri me dije fansave të tij se së shpejti do të realizonte një këngë në bashkëpunim me Varrosin.

Sot reperi ka njoftuar në Instagram se kënga e tij e ardhshme mban emrin “Meksikane”.

Ai e ka fshirë emrin e bashkëpunëtorit në foto për të nxitur pak kureshtjen e fansave, megjithatë pothuajse të gjithë e kanë parashikuar se kush është.

Por nga Noizy i presim të gjitha, ndoshta sjell dhe dy bashkëpunime në të njëjtën kohë…