“VIDEO EPIKE”/ Shqiptari ja thotë troç Cardi B kuptimin e turpshëm të emrit, reperja: Ju më thirrni k** – AlpeGossip
“VIDEO EPIKE”/ Shqiptari ja thotë troç Cardi B kuptimin e turpshëm të emrit, reperja: Ju më thirrni k**

“VIDEO EPIKE”/ Shqiptari ja thotë troç Cardi B kuptimin e turpshëm të emrit, reperja: Ju më thirrni k**

Një video epike po qarkullon në rrjet lidhur me reperen e famshme Cardi B. Menaxheri i VIP-ave, Drini Zetriqi është takuar me reperen dhe i ka shpjeguar kuptimin e emrit të saj në gjuhën shqipe.

Përqafuar me Drin Zetriqin Cardi B ka dhuruar një përshëndetje speciale për të gjithë shqiptarët.

Por, ajo ka theksuar që e mori vesh edhe kuptimin e emrit të saj në gjuhën shqipe.

“Jam këtu me shqiptarin… Po prit. A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip k*r’!”,-shprehet Cardi B në videon e publikuar që me siguri do të marri jehonë.

Video e postuar nga Drini Zetriqi në InstaStory: