Shën Valentini i Jonida Shehut, ja tabloja perfekte e dashurisë (FOTO) – AlpeGossip
Shën Valentini i Jonida Shehut, ja tabloja perfekte e dashurisë (FOTO)

Shën Valentini i Jonida Shehut, ja tabloja perfekte e dashurisë (FOTO)

Nocioni i dashurisë është shumë i gjerë dhe këtë Shën Valentin disa e përjetojnë në çift dhe për disa të tjerë kjo ndjenjë kalon përtej ndjenjës kundrejtë partnerit apo partneres.

Gazetaren Jonida Shehu mëngjesi i 14-shkurtit e ka gjetur e rrethuar nga një dashuri e pa kushtëzuar dhe me panoramën më të bukur në botë.

“Valentini im i përditshëm”, ka shkruar Jonida mbi foton e vajzës së saj, Kristali e rehatuar duket se po shijon ushqimin e saj. Pjesë e fotos është edhe bashkëshorti i gazetares, duke e kompletuar kështu tablon e çdo dimesioni të dashurisë.